O mnie Rezultaty
Wybierz swój nowy plan treningowy, zacznij ćwiczyć dobrze
i progresuj na każdym treningu!
Chcesz mieć plan treningowy w postaci filmów wideo, który stosują zawodnicy sportów sylwetkowych opracowany przez Szymona Mosznego?
Co otrzymasz?
 • Dostęp do precyzyjnie opracowanych planów treningowych z progresją na masę lub redukcję. To Ty wybierasz plan z celem, jaki chcesz.
 • Plany treningowe o różnym stopniu zaawansowania (dla początkującego, średniozaawansowanego, zaawansowanego). Możesz wypróbować każdego.
 • Rozbudowane narzędzia analizujące twój progres treningowy.
 • Dostęp do nagrań instruktażowych, jak ćwiczyć skutecznie i poprawnie (ćwiczenia, rozgrzewka, rozciąganie).
 • Rady Szymona Mosznego do treningu i ćwiczeń.
 • Darmowe przykłady posiłków z przepisami.
 • Dodatkowe ćwiczenia pod koniec treningu do wyboru na brzuch lub ćwiczenia korygujące (fizjoterapeutyczne).
To nie jest kolejny plan treningowy z linkami do nagrań video, z którym zostajesz sam.

To pierwszy w Polsce serwis dla osób ćwiczących na siłowni z precyzyjnie opracowanymi planami treningowymi o różnych celach.


Ten serwis wspiera Cię na każdym treningu jak trener personalny. Ale różni się tym, że mieści się w Twojej kieszeni i nie woła po 100 - 200 zł za pojedynczy trening.
Co otrzymasz?
 • Odbierasz dostęp do precyzyjnie rozpisanych planów treningowych z progresją według metod, wiedzy i doświadczenia Szymona Mosznego.
 • Serwis prowadzi Cię „za rękę” na każdym treningu (odbierasz w pełni gotowy i ułożony plan treningowy na każdy dzień tygodnia, od rozgrzewki, przez ćwiczenia, po dodatkowe ćwiczenia zdrowotne na zakończenie).
 • Każdy Twój trening jest efektywny (do każdego ćwiczenia masz załączone video instruktażowe z najlepszymi radami i prawidłową techniką).
 • Specjalny algorytm mierzy Twój progres! Po każdym ćwiczeniu wpisujesz parametry treningowe. Algorytm zapisuje dane, mierzy, porównuje z poprzednimi i wskazuje Twój progres tygodniowy. Dzięki czemu masz pewność, że progresujesz z tygodnia na tydzień.
Cześć tu Szymon Moszny. W ciągu ostatnich 21 lat trenowałem różne grupy osób: początkujących, kulturystów, zawodników sportów sylwetkowych, a nawet kilka gwiazd polskiej telewizji.

W tym 3-krotnie przygotowywałem Kacpra Bąkiewicza do międzynarodowych zawodów kulturystycznych.
Ten serwis zawiera plany treningowe o różnych celach dla osób początkujących oraz zaawansowanych (sam wybierasz, jaki chcesz). Te plany są tak precyzyjnie poukładane, jak plany treningowe zawodników sportów sylwetkowych o celu masa lub redukcja.

Jednym kliknięciem odbierasz dostęp do dziesiątek planów treningowych, z których korzystają najlepsi w Polsce i na świecie.

Chcesz już od jutra zacząć efektywnie budować masę mięśniową i mieć stały progres na każdym treningu jak profesjonaliści, bez ciągłych zmian i ulepszeń swojego treningu? Tak, chcę zacząć ćwiczyć efektywnie
Jak działa ten serwis?
Krok 1. Precyzyjnie dopasowany plan treningowy
Dostajesz dostęp do gotowych planów treningowych dopieszczonych idealnie pod różne cele treningowe (masa, redukcja, rzeźba). To Ty decydujesz, jaki plan jest dla Ciebie najlepszy.

Każdy plan treningowy na masę powstaje na podstawie falowej metody progresji (z takich planów korzystają zawodnicy sportów sylwetkowych).

To aktualnie najlepsza metoda rozwoju mięśni przy treningu siłowym na masę.

Zalety
 • Nie musisz się już zastanawiać, jak dobrać ćwiczenia na daną partię, jak połączyć ćwiczenia, jaką metodę treningową wybrać oraz jaki rodzaj progresji zastosować. Wszystko otrzymujesz na gotowe!
 • Swój nowy plan otrzymujesz NATYCHMIAST. Wybierasz nowy plan i ćwiczysz efektywniej już tego samego dnia!
 • Twój Plan zawiera najlepsze metody progresji dla szybkiego budowania masy mięśniowej lub redukowania tkanki tłuszczowej. (Nawet u początkującego). Widzisz efekty tydzień po tygodniu!
Krok 2. Prowadzi Cię za rękę podczas każdego treningu
Po wejściu w zakładkę „plan dnia” widzisz, jak wygląda Twój dzisiejszy trening z rozgrzewką, ile Ci zajmie czasu oraz jakie parametry treningowe masz zastosować do danego ćwiczenia. Dzięki temu pozbędziesz się problemów typu: „nie wiem co dziś zrobić… jakie ćwiczenia dobrać… ile ćwiczeń zrobić, jak je połączyć… ile serii i ile powtórzeń zrobić na masę”.

Po prostu serwis prowadzi Cię za rękę.

W prawym górnym rogu masz kalendarzyk dni treningowych, dzięki czemu już pierwszego dnia rozplanujesz treningi na cały miesiąc.
Krok 3. Dba o jakość Twojego treningu
Obok każdego ćwiczenia i rozgrzewki masz przycisk „zobacz ćwiczenie”, który kieruję Cię do osobnej karty z instrukcją VIDEO — jak poprawnie wykonać dane ćwiczenie. Dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu i nerwów. Ponieważ zamiast szukać pomocy na YouTube, jak robić dane ćwiczenie i zastanawiać się, czy ktoś dobrze tłumaczy, otrzymujesz najlepsze rady do każdego ćwiczenia w jednym miejscu!
Tak to wygląda po przejściu dalej. Jednym kliknięciem odpalasz video, w którym Szymon Moszny tłumaczy i pokazuje Ci, jak wygląda odpowiednia pozycja wyjściowa oraz poprawna technika wykonywanego ćwiczenia. Dzięki temu za każdym razem będziesz ćwiczyć efektywnie i szybciej zbudujesz pełne, symetryczne mięśnie!

Dlaczego to jest takie ważne? Ponieważ unikniesz kontuzji, bólów, przeciążeń i dyskomfortu, że robisz coś źle, gdy każdy wokoło na Ciebie patrzy.

Przypomnij sobie, jak szukałeś w Google lub na YouTube, jak robić dane ćwiczenie podczas treningu i ile czasu Ci to zajęło. Chcesz uniknąć takich sytuacji raz na zawsze?
Krok 4. Zapewnia Ci progres na każdym treningu
To najważniejsza cecha tego serwisu. Dzięki tej funkcji w prosty i szybki sposób zaczniesz kontrolować swój progres z tygodnia na tydzień.

Progres jest kluczowym czynnikiem w efektywnym budowaniu masy mięśniowej i efektywnym spalaniu tkanki tłuszczowej. Tylko stały i rosnący progres zapewni Ci szybkie efekty. Dzięki temu w krótszym czasie zbudujesz atrakcyjniejszą sylwetkę.

Jakby to było raz na zawsze przestać narzekać na brak progresu, brak efektów i z każdym tygodniem wyglądać coraz lepiej?

Chcesz, aby wszyscy na siłowni zazdrościli Ci szybkich efektów?

Jeśli tak, to odbierz swój nowy plan treningowy i zacznij trenować efektywnie, jak najlepsi!

Kliknij poniżej. Odbierz trening na masę lub redukcje i daj się poprowadzić >>
Jak serwis zapewni Ci progres na każdym treningu?
Po wykonanym ćwiczeniu, wpisujesz:
 • ilość serii
 • ilość powtórzeń
 • obciążenie w kg

Specjalny algorytm zlicza wszystko i zapisuje. Kolejnego tygodnia robi to samo i porównuje z przeszłymi danymi. Dzięki temu wiesz, czy robisz progres, stoisz w miejscu, czy regresujesz.

Czym jest progres? Progres to bodziec, jaki dajesz mięśniom, by rosły. Jeśli bodziec jest słabszy lub taki sam jak trening wcześniej, to Twoje mięśnie po prostu nie rosną, rosną minimalnie albo stoją w miejscu.

Dzięki tej funkcji możesz osiągać — jako początkujący — takie same wyniki i efekty, jak osoba doświadczona, która od lat ćwiczy na siłowni. A dzięki temu, osoba doświadczona może jeszcze precyzyjniej mierzyć swój progres.

To tak, jakby na każdym treningu mieć koło siebie Szymona Mosznego, jako trenera personalnego, który prowadzi Cię za rękę i dba o Twój progres.
Czy te plany treningowe działają?
Michał 29 lat.
Kamil

Schudł ze 110kg na 86kg
Tomek
Dlaczego warto skorzystać z serwisu “trenujdobrze” i planu treningowego ułożonego przez Szymona Mosznego?
Ten serwis zawiera plany treningowe dla początkującego, który pierwszy raz chce wybrać się na siłownie, jak i dla osoby, która ćwiczy od kilku lat i chce osiągać coraz lepsze efekty.

Dlaczego nie osiągasz efektów? Początkujący, którzy zaczynają chodzić na siłownię, nie zdają sobie sprawy, jak ważne jest utrzymanie rosnącego progresu na treningu. Natomiast osoby zaawansowane często mają problem z osiąganiem jeszcze lepszych wyników, ponieważ nie wiedzą, jak efektywnie zwiększać progres.

Główną przyczyną tego, że nie osiągasz efektów… jest chaotyczny i niezaplanowany trening (a u zaawansowanych słabo dopracowany). To dlatego możesz nie osiągać efektów, nie rośniesz i po miesiącach trenowania wciąż wyglądasz tak samo.

Oto najważniejsza rada dla osób, które w krótkim czasie chcą poprawić swoją sylwetkę…

Wystarczy zadbać o stały i rosnący progres na każdym treningu, aby zauważać zmiany w swojej sylwetce tydzień po tygodniu.
Oto co najbardziej wpływa na progres i daje najszybsze efekty:
 • dopasowany plan treningowy z progresją (na falowej metodzie progresji),
 • indywidualnie wyliczona objętość treningowa na różne grupy mięśniowe (ilość serii, tonaż),
 • zaplanowany trening (odpowiednio dobrane ćwiczenia, zachowana kolejność ćwiczeń, odpowiednio dobrane parametry treningowe),
 • zadbanie o odpowiednią pozycję wyjściową i poprawną technikę wykonywania ćwiczenia,
 • (dzienniczek treningowy) zapisywanie parametrów treningowych i mierzenie progresu.
Co u zaawansowanego najlepiej zwiększa progres?
 • metody bodźcowania (przeciążenia) mięśni
 • metody intensyfikacji treningu
 • trzymanie się falowej metody progresji
 • unikanie nagłego i niezaplanowanego zwiększania objętości treningowej (przekraczającego wzrostu o 5-10% w tygodniu)
 • wypróbowanie nowej metody zwiększania objętości treningowej (są 3 główne, a 90% osób korzysta tylko z piramidowej)
 • zmiana planu treningowego (nie zawsze split jest najlepszy dla celu, jaki chcesz aktualnie osiągnąć)
Chcesz już dziś wybrać dla siebie precyzyjnie opracowany plan treningowy przez Szymona Mosznego i zacząć ćwiczyć efektywniej?
Zmień swoją sylwetkę z moją pomocą. Daj się poprowadzić. Pomogłem już ponad 21 500 osobom wyglądać lepiej, czuć się lepiej i ćwiczyć efektywniej.

Skorzystać z moich rad i odbierz plan treningowy, który ZAPEWNI Ci efekty i stały progres.
Wybierz swój plan