O mnie Rezultaty

Rezultaty

Poznaj wyniki ludzi, z którymi pracowałem.

Alicja, poprawa sylwetki

“Współpraca z Tobą całkowicie dodaje mi “wiatru w żagle” i trening to sama przyjemność. Każde oczekiwanie na nowy plan to ekscytacja jak przy otwieraniu prezentu, a pochwała od Ciebie to już mega bonus 😉 doceniam- dziękuje.”

Budowanie masy mięśniowej

Patryk

Metamorfoza

Metamorfoza Janusza

Odchudzanie

Basia

Poprawa sylwetki

Sylwia poprawa sylwetki w dwa miesiące

Bortas

“Cenna uwaga, uświadomiło mnie to, dziękuję 😁. Z innej beczki to chciałbym podziękować za materiały, które Pan tworzy i te solo i te z Kacprem, bardzo mi to pomogło w zmianie sylwetki i bazując praktycznie tylko Pana materiałach dostępnych na YouTube wypracowałem swoją życiową na ten moment formę. Będąc wiecznie “grubasem” czułem się z tym źle i zmotywował mnie Pan do zmiany. Dziękuję bardzo za to co Pan robi i oby tak dalej 💪🏼💪🏼💪🏼 a tutaj zdjęcia po to aby delikatnie się pochwalić zastosowaniem wiedzy z kanału YouTube.“

-15kg

Metamorfoza Bartka

Zmiana sylwetki w 9 miesięcy

Krzysiek – redukcja

Najpierw masa, potem redukcja

Patryk

metamorfoza

Łukasz

Super forma

Ola

Angelika

Marcin 29 lat

“Dzięki tobie to wszystko bo bez twojego planu treningowego I bez bardzo pysznej diety bym ciągle zaczynał od początku lub co chwilę podjadał. A mimo zakrętów życiowych i ciężkiej pracy fizycznej , Sukces udało się osiągnąć;)) Dzięki wielkie i brawa dla Ciebie .. ;))”

Szczupła sylwetka

Patryk

Szymon, to półtora roku które przepracowałem nad sobą, większość w ciężarówce, raz kiedy żar leje się na głowę, raz kiedy mróz ściska palce u nóg ale to mnie nie łamie 🙌 Twoje programowanie treningowe jest świetne 🙌 dziękuję Ci za to 🤝

Aleksander

Aleksander trenując na moim jednym planie i diecie przez dwa lata zgubił 30kg i dokonał całkowitej transformacji swojego ciała. Jak powiedział:

“Co do zdjęć to będzie mi ogromnie miło być na twojej stronie i motywować innych,bo uważam cię za jednego z najlepszych specjalistów w Polsce,jak na siłowni widzę młodych chłopaków bez poprawnej techniki zawsze podchodzę i polecam twoją osobę i twój kanał.Zaraz podeślę ci zdjęcia z opisem z wagą i wiekiem  żebyś wiedział co wstawić.Jeszcze raz dziękuję bo właśnie spełniło się moje marzenie,bo twoja opinia to dla mnie mega sprawa i  dodatkowa motywacja do dalszego rozwoju .”

-30kg

Natan

-22kg w 8 miesięcy

Kamil

Metamorfoza

Janusz 70 lat

Janusz mimo swojego wieku, trenując samodzielnie moim planem zbudował 3kg masy mieśniowej w 10 tygodni.

+3kg

W.

W. trenuje ze mną przez 10 miesięcy. W tym czasie zwiększył masę mięśniową, utwardził ją i poprawił wydolność oraz mobilność. Celem było poprawienie sylwetki oraz zwiększenie sprawności. Treningi były połączeniem siłowni ze sportami walki. 

Gregor

Totalna metamorfoza

Artur

Artur ćwiczył samodzielnie, sylwetka którą widać na zdjęciu to efekt 18 miesięcy treningów. 

+7kg mięśni

MS

M.S. trenował naszymi planami przez 5 miesięcy. W tym czasie spalił tłuszcz i zbudował masę mięsniową, całkowicie przy tym zmieniając swoją sylwetkę.

Metamorfoza

Michał

Michał chciał zbudować ekstra ciało i wystartowac w zawodach sylwetkowych. Porowadzę go online od roku.  W zawodach udało się wytartować, zajął 4 miejsce. 

start w zawodach

Michał

Michał przez wiele lat nie miał zbyt wiele wspólnego z jakąkolwiek aktywnością fizyczną. Jednak rok temu postanowił zrobić coś ze swoim ciałem. Jako że mieszka na codzień w Irlandii, treningi i dietę realizoawał według naszych zaleceń online. Raz na jakiś czas potrenowaliśmy wspólnie. W ciągu roku zbudował 12kg masy mięśniowej i całkowicie zmienił swoje ciało.

+12kg masy

Kacper

Kiedy słyszysz nazwisko “Kacper Bąkiewicz” od razu przychodzi uzupełnienie: “zawodnik sportów sylwetkowych”. Ale początki naszej współpracy sięgają czasów przed naszym kanałem Youtube. Kacper chciał przygotować sie do startu w Mans Physique. Wystartował i od razu wygrał. Od tej pory zajął wiele medalowych miejsc na zawodach krajowych i międzynarodowych. 

Zawodnik sportów sylwetkowych

Piotr

Piotr pomimo ciężkiej pracy fizycznej postanowił zmienić swoje ciało. Współprace online zaczęliśmy niecałe 13 miesięcy temu. w tym czasie realizował moje treningi i dietę Oli we własnym zakresie. Efekty jego pierwszych 9 miesięcy transfomracji widzicie na zdjęciu. 

-26kg

Kamil

-25 kg