O mnie Rezultaty
Co otrzymasz w planie treningowym?
„Zyskasz nie tylko lepsze efekty treningowe oraz stały progres, ale szybciej zbudujesz atrakcyjniejszą sylwetkę… przy mniejszym wysiłku już w 3 miesiące”.
  • Indywidualnie rozpisany plan treningowy (siłownia, trening w domu)
  • Zestaw rozgrzewkowy przed każdym treningiem
  • Dobrane Indywidualnie ćwiczenia Pre-Med „dla zdrowia” (na wzmocnienie oraz poprawę postury ciała, pozbycie się wad i bólów)
  • Jeśli trenujesz w domu - plan mogę rozpisać pod sprzęt, którym dysponujesz (tylko plan podstawowy)
  • Plan dopasowany do twojej sylwetki, umiejętności i pod konkretny cel
Twój nowy plan przyniesie Ci efekty i stały progres niezależnie czy jesteś mężczyzną, czy kobietą… Niezależnie czy zaczynasz od zera, czy ćwiczysz już parę lat.

Ten plan zadziała, nawet jeśli masz ograniczenia zdrowotne (uwzględniam wszystkie choroby), ruchowe (słaba mobilność ciała) lub wady postawy.

Ten plan jest szyty na miarę jak Twój nowy garnitur albo sukienka. Dzięki czemu czujesz się dobrze, jesz smacznie i ćwiczysz efektywnie.

Po wypełnieniu kwestionariusza (zobaczysz go po zakupie na tej stronie) dostaniesz dostęp do wewnętrznego czatu ze mną. Po wstępnej analizie przygotuję specjalnie dla Ciebie plan ściśle dobrany do Twoich celów i potrzeb. Niezależnie czy szukasz treningu na spalanie tkanki tłuszczowej, budowanie masy mięśniowej, treningu funkcjonalnego czy chcesz wrócić do formy po ciąży, ta oferta jest dla Ciebie! W planie znajdziesz podział na ilość treningów siłowych/aerobowych/funkcjonalnych; rodzaj ćwiczeń, ilość powtórzeń długości przerw.
Nie jesteś przekonany? Zobacz metamorfozy innych moich podopiecznych:

Piotr

- 26kg

Tomek

+ 12kg mięśni

Tomek

- 40kg